Yaylalife Apart Daire

yaylalife apart
Adres: Arpaözü Mahallesi, Arpaözü Köyü Yolu, 61940 Çaykara/Trabzon İrtibat: yaylalife@gmail.com

Yaylalife Apart sizleri kendi evinizde hissettirecek bir mekan olarak hizmet vermektedir. Size hizmet eden yarı bağımsız katta  3 yatak  odası , ve şömineli oturma odanız bulunmaktadır. Ayrıca Üst katta ortak salon ve mutfak hizmetinizdedir. Odalar da  çift  kişilik birer yatak  mevcuttur. Ayrıca kalabalık aileler için salonda 2 adet çek yat mevcuttur.
Yatak odalarının bulunduğu kat  ortak banyo ihtiva etmektedir. Göllerin bulunduğu Demirkapı köyüne 2.5 km; Balık gölü ve krater göllere 10 km mesafededir.
Ev,  yarı bağımsız  kat üzerinden kiralanmakta olup günlük kirası 2500 tl dir. Minumum kiralama süresi 4 gündür.
Bütün odalar elektrikili kalorifer sistemi ile donatılmıştır. Evdeki Termosifon ile mutfak ve banyolarda 24 saat sıcak su mevcuttur.

Salon

Evin Salonunda yatak olarak kullanabileceğiniz 2 adet çek yat, bir yöresel divan yer almaktadır. Ayrıca yemek masası , tv ve tekli koltuklar mevcuttur.

Yatak Odaları
Evin hizmete açılan katında 3 adet çift kişilik yatak bulunan yatak odası mevcuttur. Kalabalık aileler için Salondaki çek yatlarla birlikte hizmet verilmektedir.

Banyolar
Yatak odalarının bulunduğu alt katda ,  banyo  ve alafranga tuvalet mevcuttur. Ayrıca giriş katında yine alafranga tuvalet, çamaşır makinesinin bulunduğu ara salon mevcuttur. Sıcak su Termosifon ile sağlandığından çok uzun süreli elektrik kesintileri yaşanmadıkça sıcak su mevcuttur.

Mutfak
İçinde ocak, buzdolabı, bulaşık makinesi, mikser gibi ev eşyalarının bulunduğu mutfak da; köy sobasını yakıp fırınında yemeklerinizi pişirebilirsiniz.

Bir yorum yazın...