Uzungöl otel ve Bungalovlar

Uzungöl otel ve Bungalovlar; Ekoturizm denince akla ilk gelen yerlerin başında gelir. Trabzon Merkeze 95 Km mesafedeki Uzungöl yolunun tamamı asfalttır. Uzungöl bir köy, yayla ve eğlence yeridir. Turistik pansiyonları, alabalık lokantaları, küçük resort tipi otelleri ve doğal manzarası ile, az bulunur güzellikte gezi ve konaklama yeridir. Kart postallara konu olan güzelliği, temiz havası, dere boyunca treking ve piknik sevenlerin vazgeçilmez adresi olmuştur. Her yıl başta Araplar olmak üzere yerli yabancı binlerce turisti ağırlamaktadır. Çevresinde , Balık göllerini barındıran Demirkapı(Haldizen) olmak üzere, Şekersu, Arpaözü gibi birçok gezilecek yayla vardır.

Uzungöl otel ve Bungalovlar
Uzungöl otel ve Bungalovlar

Trabzon-Uzungöl Mesafe : 99 Km
Of-Uzngöl : 38 Km
Çaykara-Uzungöl:19 Km

Ülke turizmine ve bölgenin tanınmasına önemli katkı sağlayan yaz kış ulaşımının sağlandığı, stresten ve şehir gürültüsünden ve hava kirliliğinden uzak, gönlünüzce eğlenip doğanın tadına varabileceğiniz ender güzelliklerden olan Trabzon Uzungöl’ü Mutlaka Ziyaret etmelisiniz.

Uzungöl’e Nasıl Gidilir:
Trabzon-Rize Sahil yolundan Rize istikametinde OF ilçesine varıldıktan sonra iç kısımda yer alan Çaykara ilçesine saparak varılır.

Uzungöl otel ve Bungalovlar İnan kardeşler
İnan Kardeşler Bungalov

İNAN KARDEŞLER BUNGALOW
Adres: Fatih Cd., Uzungöl, Çaykara /TRABZON
Tel : +90 (462) 6566297
Bungalow,motel veya apart daire şeklindeki odaların her birinde banyo, wc, sıcak su, kalorifer sistemi, tv, telefon, kablosuz internet  ve balkon bulunur. Suit odalarda ilave olarak oturma grubu, çalışma masası ve mini bar bulunmaktadır. jeep safari, trekking, yayla turları gibi etkinlikler düzenlenmektedir.

Uzungöl otel ve Bungalovlar

SEZGİNLER OTEL 
Trabzon/Çaykara /UZUNGÖL
Tel: +90 (462) 6566175

Uzun gölde; göl manzaralı odalara sahip.. Doğa yürüyüşü meraklıları da çevrede doğal mekanlarda kendi rotalarını çizebilirler. Her akşam kendine ait restorantında canlı müzik gösterisi vardır. Ayrıca otel tarafından  orman ve dağ yürüyüşleri, gezi ve bisiklet turları düzenlenmektedir.

Uzungöl, Trabzon ilinde gezip görülecek yerler içerisinde ilk sırada gelir.

Bir yorum yazın...