Samsun Kamp Yerleri

Samsun Kamp yerleri ve Karavan ve Çadır kampı için Samsun ilinde; gerek deniz kenarı gerekse yeşillik alanlarda bilmeniz gereken noktaları sizinle paylaşmaya çalışacağız.

samsun karavan kamp

Büyükşehir Belediyesi Samsun Karavan Kampı

Adres: Belediye Evleri Sahil Yolu Bandırma Gemi Yanı(müze) /Samsun
Tel: 0530 232 29 49

Samsun Karavan Kamping Yakın Çevresindeki Tesisler

Samsun Su Kayağı (Sukay), Su Ada Açık Yüzme Havuzu, Bandırma Gemisi (müze), Mert Plajı – Kafe
Sevgi Kafe Restaurant, Balık Restaurant

Samsun şehir merkezine 3 km uzaklıkta sahil şeridi güzergahında, Tarihi Bandırma gemisinin hemen yanıbaşında olan kamp, Sukay Su Kayağı Tesisi ile aynı alandadır.

Deniz manzarası eşliğinde kamp yapmak isteyenler , Samsun Kamp Yerleri başında gelen Samsun Büyükşehir Belediyesi Karavan Kampı sizleri bekliyor. 25 karavan kapasiteli olan kamp alanı içerisinde çadır kurmak ve mangal yapmak isteyenler için müsait alanlar mevcuttur.

Hemen kamp alanı yanıbaşında çocuklarınız ile birlikte faydalanabileceğiniz kum plajları, Karadeniz’in mavi sularının verdiği huzuru içinizde hissettirecek bir ortam, su kayağı öğrenme ve yapma imkanı, yüzme havuzu, aqua park, plaj voleybolu gibi çeşitli aktiviteleri yapabileceğiniz bir yaşam alanı.

Alışveriş merkezine 500 metre, marketlere 150 metre mesafede olan ‘Samsun Karavan Kamp’ tesisinde yirmidört saat güvenlik görevlisi, kablosuz internet,sıcak su, duş ve tuvaletler, karavan park kısımlarında elektrik mevcuttur.

Kurtuluş savaşının başladığı 19 mayıs şehrinin bir simgesi olan Atatürk ve arkadaşlarının milli mücadeleyi başlatmak için Samsun’a geldikleri Bandırma gemisi müze olarak sergilenmektedir, hemen 100 metre yakınınızda ziyaret edebileceğiniz önemli tarihi mekanların başında gelirken, 1 km uzaklıkta olan Kurtuluş yolu, Etnografya müzesi, Gazi müzesi, Kent müzesi, Samsun’un sembolü olan Atatürk anıtı ziyaret edebileceğiniz kamp alanına yakın önemli tarihi mekanlardır.
Kanarya kamp

Camping Kanarya

Adres : İncesu Yalı Mah 87.Sokak, Altınkum Semti, Atakum, Samsun
Telefon: +90 362 457 76 59
Telefon: +90 362 457 58 57

Samsun’a 20 km mesafede Altınkum mevkii’nde bulunan tesisin kantini, lokantası ve diğer hizmetleri vardır. Camping Kanarya denize sıfır konumuyla yerli ve yabancı misafirlerine doğanın içerisinde bir tatil sunuyor.
Samsun Kamp Yerleri

Kızılay Dinlenme Kampı

Kızılay Dinlenme Kampı

Samsun – Sinop yolu üzerinde 18. km bulunan tesis kuru pelit Mevkii’nde yer almaktadır.
Deniz, Piknik Alanı, Havuz, Voleybol, Basketbol, Çocuk Parkı, Kafeterya, İnternet ve Okey Salonu gibi hizmetler mevcuttur.
Aileler dilerlerse gecelik uygun bir ücretle odalarda konaklayabilirler.

Halka açık hizmet veren Samsun Kızılay Kampı 20 dönümlük bir alanda, uzun ve geniş kumsalı, 10 dönüm çamlığı, temiz ve çocuklar için dahi oldukça güvenli yüzme havuzu, konaklama yerleri ve çadır kurulumuna uygun alanları ile birlikte hizmet vermektedir.
Ekstra ücretle mangal, semaver, nargile yanı sıra her türlü alkolsüz içecek ve yiyeceklerden faydalanabilirsiniz Ayrıca düğün, nişan gibi özel günlerde de Samsun halkına hizmet vermektedir.

Samsun Kamping Alanları Liste

Kamp YerleriAdresTelefon Açıklama
Geyikkoşan TesisleriBafra cad. Karakol Sok.No.52 Alaçam0 362 6215327
Huzur TesisleriAltınkum / Samsun0 362 4575975Şehre 20 km mesafede. kantin, lokanta, plaj, kabin, duş, bungalov ve çadır yeri mevcuttur.
Çamlık Kampı Altınkum / Samsun 0362 4575039Kantini, lokantası, sıcak su, pişirme imkanları ve çocuk oyun yeri vardır.
Kanara Kampı Altınkum / Samsun 0362 4575857
Kamping 87Taflan / SamsunŞehre 25 Km mesafede
19 Mayıs Gençlik Kampı19 Mayıs / Samsun0362 5114488
Sera Camping Yakakent / Samsun 0362 6113615

Bir yorum yazın...