Rize Kamp Alanları

Adres: Ayder Yaylası/Çamlıhemşin/Rize

Ihlamurlaraltı Kamp Yeri
Yazın Turist ve ziyaretçi akınına uğranan Rize’nin Meşhur Ayder yaylasındaki     Kalegon mevkiinde  bulunur. Kamp alanında, yemek ve market ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız tesisler bulunmaktadır. Geniş bir alana sahip kampta dilerseniz hazır çadırlardan kiramama imkanınız bulunmaktadır. Mevcut Kamelyalarıda kiralamak ayrı bir alternatif olarak sunulmakta.

Ayrıca daha konforlu bir tatil geçirmek isteyenler için Apart ve Bungalov tesisleri mevcuttur. Tesis Ayder Kaplıcalarına 550 m mesafededir.

Telefon : 0 507 954 30 53

 

CANİK OTEL BAHÇESİ

Canik Otel ve Kam alanı

Rize Çamlıhemşin’in Çat Köyü’nde pansiyon,  otel ve  kamp alanı olarak hizmet veriyor. Yaklaşık 50 çadırlık kapasitesi var.Ayrıca Pansiyon, Bungalov ve Serenderlerde konaklama imkanınız var.  Buradaki restoranı ve marketi kullanmak şartı ile kendi çadırınızda ücretsiz konaklama yapabilirsiniz.. Eğer çadırınız yoksa, kiralayabilirsiniz.  Nisan-Kasım  arası hizmet veriyor. Kampçılar için özel bir mutfağı yok ama otel mutfağını kullanma imkanı sağlıyor. Dere kenarındaki mekanda ister yürüyüş parkurunda vakit geçirebilir, isterseniz yaylalara çıkarak serin bir yaz günü yaşayabilirsiniz.  Rize / Tel: (464) 654 41 20

 

 

Bir yorum yazın...